Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diákok érettségijét az őket...

A diákok érettségijét az őket tanító tanár javítja csak? Vagy jelen vannak mások is a javításnál?

Figyelt kérdés
Ha a tanár beleír valamit az érettségibe akkor mi van?
2010. máj. 6. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A tanár egyedül javítja otthon...

DE: bekérhetik akármelyiket,szóval ha lebukik a tanár,akkor kirúgják.

Nem szoktak szerintem belejavítani.Max..úgy pontoz,hogy az kedvezőbb legyen.

2010. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért írna bele???

Persze, hogy ő javítja. Vagy fizetnél egy embert, aki ott áll a háta mögött, és bámulja őt javítás közben? Ha valahol problémája támad, esetleg nem egyértelmű az útmutató, valószínűleg megbeszéli a kollégáival is. Kellett, hogy adjanak egy dátumot, amikor a kijavított dolgozatot megnézheted, összehasonlíthatod a neten megjelent útmutatóval, és észrevételt tehetsz rá, amit az igazgató által kijelölt másik tanár fog elbírálni, és végső soron vitás esetben a bizottság dönt.

2010. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a matekomat nagyon elrontottam...volt olyan számolásom amit ceruzával írtam...meg görcsöltem, izgultam, és azt sem tudtam fiú vagyok vagy lány, hánytam...szóval nagyon kész voltam aznap, és azóta is..hogy olyanokat rontottam ami tök alap, csak kapkodtam siettem...stb. 5dbszámot kéne beírnia hogy meglegyen a 2esem(azt nem vennék észre, hogy belejavít)
2010. máj. 6. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!!

Én is alapdolgokat rontottam el az első részben.

Pl. a második feladatot...Csak azt írtam oda,hogy x=5 és azt nem írtam be,hogy x=-5

Ezzel már két pontot elveszítettem...


Sőt az átlagszámításnál is rosszul üthettem be valamit,mert más szám jött ki..ebből kifolyólag rossz nevet írtam be...ugrott 3 pont


az egyik igaz-hamis is elcsesztem..stb....


Örülök,ha meglesz a 20 pontom.


Detto ez volt velem is...reggel hasmenés,féltem az egész érettségi közben,leblokkoltam és nagyon izgultam.

Mondjuk be is beszéltem magamnak,hogy nem tudom jól megírni :-S

Bejött.

2010. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megnyugtat a tudat hogy nem én vagyok az egyetlen aki képes ennyire izgulni...nem akarok szóbelizni. Csak segít nekem ez a tanár...ugye? Nem voltunk haragban egész normális aranyos, remélem segít...csak kicsit égni fog a pofám hogy ilyenre kérem (ez gáz) de még plusz 50tétel szóbelire..ááááhh valamit biztos elrontok a nagy izgalomban.
2010. máj. 6. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, beadtad a tolladat is a dolgozattal együtt?
2010. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy a tanáraid minden lehetséges módon segítenek neked, de nem biztos, hogy ez a csalásra is kiterjed, mert ezzel ő is túl sokat kockáztatna.
2010. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki,hogy nagyon elcseszted az érettségit.Én is ma,amikor láttam a suli folyósóján a matek tanáromat...Megmondtam neki,hogy nagyon remélem meglesz a kettes,mert igencsak elrontottam, többekközt az első részben is pár dolgot.


Figyelj,legrosszabb esetben szóbelizel:-S

Ott tuti átengednek már,nem fognak szemétkedni.Amúgy a tanár lusta lenne szóbeliztetni szerintem :-)

2010. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokat kockáztat...de ha egyedül javítja nincs aki észrevegye(hülye lennék ha én ezt elmondanám akárkinek is...akkor hogyan derülne ki?), mert tényleg csak 5db számot kéne beírnia
2010. máj. 6. 21:01
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ennyit megtennék bárkiért.
2010. máj. 6. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!