Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mehetek én középiskolába?...

Mehetek én középiskolába? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, szlovakiai vagyok, 17 éves és itt szlovákiaban (nem tudom máshol hogy van) 16 év után be lehet fejezni az alapiskolát és én hülye (elképesztően bánom) otthagytam. Nagyon szeretném tovább folytatni a tanulmányaimat de kétlem hogy bármilyen középsuli felvenne egy olyat akinek csak 8 általános van (szlovakiaban összesen 9 osztály van) szóval szerintetek mit kellene csinálnom?

2017. jan. 31. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen felnőttképzést kellene keresned. Estit, levelezőt, távoktatást, ilyesmit. Így képzéstől függően 2-4 év alatt szerezhetnél érettségit.
2017. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2017. febr. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!