Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit tavaly...

DragonKingHUN kérdése:

Van itt olyan akit tavaly vettek fel a százhalombattai SZISZKI-be? Hány ponttól lehet bejutni a gimibe? A nyekes és a sima gimi is érdekelne.

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne!!!
2017. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nem megy válasza:
Igen van. Olyan 50-70ponttól vesznek fel. A sima gimi a legerősebb van olyan gyerek aki 86 ponttal jött. Ha felvesznek titeket irhattok es akkor bemutatom a sulit :) hajrá.
2017. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok! Utolsó válaszolotól kérdezném, hogy összpont vagy csak a felvételire gondoltál, hogy ennyi pont környékén vettek fel diákokat?!

Köszi előre is!

Infóra jelentkeztem amúgy, ha tudsz róla valamit mondani megköszönöm.

2017. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadliba válasza:
Sziasztok, engem is nagyon érdekelne, van-e esélyem 47 kpi. és 73 hozott ponttal?
2017. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nyelvi előkészítőre és általánosra jelentkeztem. Téged öszesen hány ponttal vettek fel?
2017. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na, felvettek titeket? én tavaly amúgy 53+94-gyel jutottam be, ennyi idén is elég volt asszem. :D
2017. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bekerültél? :) én is oda fogok járni
2017. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!