Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment a 2017-es...

Snekie66 kérdése:

Kinek hogy ment a 2017-es felveteli? Van minimalis eselyem bekerulni a Szent laszlo gimnaziumba? (kobanya) tobbi lent

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon izgultam es osszesen 65 pontot irtam. Matekon a logikam jo volt csak elszamoltam dolgokat,amugy egy feladatot kiveve mindent megoldottam. Olasz vagy emelt angol szakra mennek. Nem fuzok hozza tul sok remenyt. ( csak figyelmetlensegben 13 pontot buktam matekbol)

2017. febr. 2. 00:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzairni, hogy lacis szamolassal mindossze csak 73,61 pontot viszek. Tudom sajnos ,hogy a tavalyi utolsotol 3 ponttal le vagyok maradva:(:/
2017. febr. 2. 00:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Albert Noéminek jó, Géber Lászlónak rosszul.
2017. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A SZLG szakonként eltérően számolja a pontokat.

Más képlettel kell számolni az angolra és az olaszra, stb...

Az angolon szóbeli is van, ami ugye még nem volt!

Tavaly "lászlós számítással" az angolra min. 77,9 pont,

az olaszra 76,1 pont kellett.

Idén magasabban lesznek szerintem a ponthatárok, mert a központi országos átlaga is magasabb lett ha jól tudom.

2017. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De minden lehetséges :) ne add fel, szerintem minimális esélyed van.

A németre volt a legalacsonyabb pontszám. Ha csak a suli számít írd be azt a szakot is, még február 15-ig megteheted.

(előző válaszadó)

2017. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyenlore 80 pont lehet angolon mert ugye ott meg hianyzik a zobeli ami 20 pontot er. Szoval 60 pontom van eddig angolra es tegyuk fel ha nagyon jol szobelizem allor 80 pontom lesz osszesen. Az olasz tagozat lenne az almom de sajnos oda tenyleg nagyon keves a pontom:/ azert koszonom es remenykedem
2017. febr. 2. 17:45
 6/6 anonim válasza:
én most felvételiztem múlthéten a természettudományi szakra, de szerintem annyira nem lett jó. mondjuk a központit megírtam 86 pontra, így az gondolom akkor feljebb viszi. nem fűzök sok reményt hozzá, de hátha. lehet hogy kövi tanévben évfolyamtársak leszünk. :)))))
2017. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!