Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lett a központi felvéte...

Milyen lett a központi felvételitek? Elégedettek vagytok vele? Hány pontotok lett? Szerintetek felvesznek titeket a hőn áhított iskolába?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 17:55
 1/5 anonim válasza:
Hát nekem a matek 30, a magyar pedig 38 pontos lett, ami összesen 68, elégedett vagyok vele, csak hát az a helyzet, hogy nincs hőn áhított iskola.. Sajnos még nem tudtam 100%-ra eldönteni, hova mennék 😞
2017. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jó lett, elégedett vagyok, matek 44, magyar 49 lett, és szeritnem felvesznek.
2017. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia:)) 72 pontom lett, lehetett volna több, de az iskolába reményeim szerint fel fognak venni. A vitt pontom 50 pont, így szóbelizni biztos behívnak:)
2017. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 2016/2017-es tanévbe írtam a felvételim, magyar 35 matek 36 pontos lett. Az iskola 2. Legjobb felvételi eredménye volt abban az évben.
2017. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68 pont (matek 22 magyar 46) és yeppp elégedett vagyok vele. Több hőn áhított iskolám is van, de ebből kettőt kilőhetünk ezzel a pont(y)számmal (Szent László, Karinthy). De a Deákba, a Károlyiba és a Zrínyibe van esélyem :p mondjuk a Zrínyi ink menekülősuli, ha minden kötél szakad.
2018. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!