Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elment a kedvem a zenetanulást...

Elment a kedvem a zenetanulástól! Hogyan hozzam vissza? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, hegedülni tanulok már 4 éve és úgy érzem, hogy közeledik a mélypont. Nincs kedvem gyakorolni, nefm szeretem azokat a darabokat amiket tanítanak nekem, illetve ott van az a folyamatos nyomás, hogy "na ebből is jó kell lenned, hozd a maximumot, mert a zenesuli így nem fog összejönni". Nagyon szerettem/szeretek hegedülni, de úgy érzem, hogy kezd kikopni belőlem ez az érzés. Ha nem megy valami, akkor hihetetlenül elszomorít stb. és nem akarok gyakorolni, pedig tudom, hogy úgy jobb lenne. Ez valami ördögi kör, vagy mit tudom én. Légyszi segítsetek!!! Hogy hozzam vissza a zene iránti csillapíthatatlan szeretetemet??? Előre is köszönök minden választ!

2017. febr. 5. 21:19
 1/3 Donald J. Trump ***** válasza:

Játszdd azt amit szeretsz, a többi meg le van szarva. Nem másnak tanulsz zenélni, hanem magadnak.

https://www.youtube.com/watch?v=LWebdL1dTyo

2017. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Ami nem megy ne erőltesd


Ha lenne hozzá tehetséged akkor minden menne magától


Keress olyat amit szívesen csinálsz és attól nem fog elmenni a kedved

2017. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első kommentelő, igazad van és baromi jó a link, jobb kedvem lett tőle! :)


Tehetségem van, többet fejlődök mint azok, akik egy hegedűtanárhoz járnak velem, mindenki dicsér, csak most alábbhagyott a lelkesedés. Majd lesz valami, mégegyszer is köszönöm, ment a zöld pacsi ;)

2017. febr. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!