Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Zseni Oktatási központról...

A Zseni Oktatási központról mi a véleményetek? Tanult már ott valaki?

Figyelt kérdés
Beíratkoztam hozzájuk,de azóta se hírük,se hamvuk.Valaki tanult és vizsgázott már nálluk?
2010. máj. 7. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Hali

Énis beiratkoztam és ki is jártam (vagyonőr tanfolyamot)

csak még a papíromat nem kaptam megy vagy másfél hónapja!

Írd meg léci hogy te mire jelentkeztél és ha tudod h kinél.

kösszi

2010. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én vidéken jelentkeztem hozzájuk,20ezer ft-ot tettem le,mint előleg.Azóta semmi.

Igazándiból olyan embereket keresnék,akik hajlandóak lennének velem együtt feljelentést tenni ellene a rendőrségen!

Mivel most szabadnapos leszek hétfőn,a munkahelyemen,a fogyasztóvédelemhez megyek be.


Neked telefont felveszi?

Minden mailt,és SMS-t tarts meg,amit tőle kaptál,ne töröldd eggyiket sem,fontosak!

Valamint híváslistát sem!

Ha gondolod mailban folytathatjuk.

2010. aug. 28. 10:12
 3/3 anonim válasza:
kun_zoltan@hotmail.com az e-mail címem folytasuk ott szerintem! iwiw-en megtaláltam az palit.
2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!