Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sportok menthetnek fel...

Milyen sportok menthetnek fel tesi alól?

Figyelt kérdés
Ugye úgy van, ha sportolsz valamit, akkor kaphatsz felmentést néhány óráról, de persze nem az összesről. Jelenleg táncolni járok, viszont már egy ideje gondolkodom azon, hogy abbahagyom, mert nem érzem már jól magam köztük, de a probléma az, hogy nem szeretek az osztályommal tesizni, mivel folyamatosan piszkálnak, mert nem vagyok elég fitt és hajlékony. Valamilyen könnyebb dolog kéne, hogy kaphassak felmentést. például jóga. Bár azt nem tudom, ad-e ilyet.

2017. febr. 9. 18:13
 1/1 Sztancsik Bernadett válasza:
Az tökmindegy, hogy mit sportolsz. Csak adnak egy lapot amit alá kell írnia az edzőnek és kész. Egyébként nekem 2 óra a felmentésem és rúdtáncolok.
2017. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!