Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi ponttal behívnak szóbeli...

Ennyi ponttal behívnak szóbelizni az alábbi iskolába? (9. évfolyam)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

idén írtam a központi felvételit. Az itthon megcsinált régebbi feladatlapok nagyon jól mentek, azonban a felvételire nagyon bestresszeltem. A idő is kevés volt nekem.

pontjaim:

Magyar:45

Matek:27

összesen ez 72 pont

Világéletemben kitűnő voltam, így év végén és félévkor is. Tehát 50 pontot viszek.

ez így összesen 122 pont. Ezzel behívnak a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnáziumba?

Nővérem is odajárt, így pontegyenlőségnél én kerülök előnybe.

megjelöltem még a Dunaharaszti Baktay Ervin Gimnáziumot, a Ráckevei Ady Endre Gimnáziumot és a Pesterzsébeti Kossuth Lajos Kéttannyelvű Gimnáziumot!

Be fognak hívni?

Válaszotokat köszönöm:)



2017. febr. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán behívnak, a legfontosabb az, hogy készülj fel rendesen a szóbelire, ha a szóbelit maximálisan teljesíted(50 pont) akkor 172 pontod lesz...és ez bárhova elég, csak nyugodtan:)

Sok sikert❤

Puszi:Ixa

2017. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kossuthba biztos
2017. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked!
2017. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a fontossági sorrended, ahogy felsoroltad? Szerintem ami biztos, hogy Ráckeve és Baktay szóbeli nélkül sima bejutás. Ráckevén a legjobbak is 60 körül írtak. Batthyányba behívnak szóbelire. Nem túl jól sikerültek az írásbelik ott, de nem biztos, hogy odajelentkeznek, akik ott írták. Véleményem szerint nagy eséllyel szóbelizhetsz ott. Ismerőseid közül vannak, akik ott írták? Milyen pontszámokat értek el? Kossuth Gimiben melyik osztályt jelölted meg? Ott máshogy számítják a pontokat. Eltérő szóbeli van a különböző tagozatokon is.
2017. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

#4-es igen fontossagu sorrend. Igen sokan irtak ott, azt hiszem az összes tanuló összpontszámainak átlaga 48,5 pont volt. Akik ismerőseim közül ott írták nálam kevesebbet írtak bár egy két ember max 4 ponttal többet:)) ők is a Batthyányba jelentkeznek:)

2017. febr. 13. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor fel a fejjel, meglesz a Batthyány! Sokkal jobbat írtál az átlagnál. Csak magadhoz képest nem sikerült úgy, ahogy azt elképzelted az előzetesen megírt feladatsorok alapján. Sokan így vannak ezzel.

A nővéred miatti előny csak akkor számít, ha a végén végzel a rangsornak. De szerintem nem ott leszel!

2017. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!