Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első vezetési órátok?

Figyelt kérdés

Ma voltam vezetni,és eddig csak 1-esben gurulgattunk. Meg 3x tolattam hátra felé.

Kb hányadik óra után visz ki az oktató a forgalomba?


2017. febr. 13. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzi, hogy képes vagy forgalomban közlekedni. Lehet, hogy a harmadik alkalommal, de lehet, hogy csak a hatodikon. Tőled függ.
2017. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Lehet azonnal, lehet 5 óra múlva. Én egy vidéki kisvárosban lakom. Ide kijár az oktató kresszt oktatni is. Egyik délután telefonált, hogy menjek fel, és kressz után megyünk vezetni, megnézi, hogy mit tudok. Felmentem, beültünk, elmondta a dolgokat, aztán elindultunk. Azonnal levágta, hogy nem először ülök autóba. Olyan este 10, fél11-ig vezettünk, ez olyan 3-4 óra vezetés volt, közben be is sötétedett. A lényeg, hogy látta, hogy megy a dolog, nem kell az alapoktól kezdeni, kifizettem neki az órákat, de vagy 20 órát vezettem le valójában. Én a rutin pályán 4-szer voltam bent, neki dolga volt az irodában, addig én meg beültem az Ő helyére, és egy csajjal köröztünk a pályán, meg gyakoroltattam vele a parkolást. Egy nagyon jófej oktatóm volt, akikkel lehetett, azzal lazán vette a dolgokat, ahogy velem is. A 20 óra vezetésem úgy nézett ki, hogy volt a 3-4 óra, amit első alkalommal mentünk, aztán volt dolga Nyíregyházán, Budapesten, szólt, és mentem, én vezettem oda-vissza, ezt 2 alkalommal lenyomtuk, ezzel megis lett a vezetésem. Akit nem muszáj, azt nem viszi be a rutinra, max annyira, hogy csapnak egykét kört, néhány parkolás, és utánna ki a forgalomba.
2017. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!