Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia OKTV-sek! Nektek...

Biológia OKTV-sek! Nektek hogy mentek a feladatok? (2017. február)

Figyelt kérdés
Biológia, OKTV, második forduló, feladatok

2017. febr. 13. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem baromi rosszul...

I. kategóriában mentem, az embertant csak önszorgalomból olvasgattam eddig (na jó, a szemig azért alapórán eljutottunk, ha fakton nem is), a genetika meg...Értem az alapokat, de sajnos egy ilyen versenyen nem arra kíváncsiak. Nem baj, majd jövőre, akkorra legalább már átvesszük ezeket is.

Ezt leszámítva, szerintem az előző éviekhez képest sokkal nehezebb volt. Pár feladat feküdt nekem, köztük az a betegség-meghatározós a Turner-szindrómával stb...

Neked hogy ment?

2017. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, sok múlik a szerencsémen, főleg az utolsó 25 kérdésnél... A vége felé sokszor úgy éreztem, hogy én rossz helyre tévedtem. :D az első 60 viszont szerintem nem volt rossz, úgyhogy azokban bízom.
2017. febr. 13. 20:22
 3/7 A kérdező kommentje:
És én is 1. kategóriás vagyok.
2017. febr. 13. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, tök jó😃 Sok sikert ha továbbjutnál!
2017. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ehhez nem kell nagy reményeket fűzni,de igazából bármi megeshet. Majd kiderül.
2017. febr. 13. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szörnyű volt. Szerintem sok félreérthető kérdés volt és túl nagy volt a számolásos feladatok aránya, amin többet kell gondolkozni és mégis ugyanannyi pontot ér mint pl. az első kérdés. Volt benne aránytalanul könnyű és többféleképpen értelmezhető rész is.

I. kategóriás voltam

2017. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen, például a szarvasgombás illetve a "Candide"-os (egyik pillanata a versenynek, mikor elmosolyodtam) feladatban több ilyen kérdés is volt...
2017. febr. 14. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!