Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj ha középiskolában hármas...

Baj ha középiskolában hármas tanuló leszek?

Figyelt kérdés
Alapsuliban mindig kitüntetett voltam, de középsuliban eléggé leromlott az átlagom. Nem arról van szó, hogy nem tanulok, csak egyszerűen nem győzöm. 3 hármasom volt. Mondják, hogy az nem rossz, de akkor is nehezen viselem.
2017. febr. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem baj de ne is elégedj meg vele. Próbálj meg többet tanulni a neked nehezebb tantárgyakból hogy legközelebb jobb jegyet kapj.


És ne izgulj a legtöbb embernek lemegy az átlaga általános után mert bele kell rázódni a középsulis ritmusba,esetleg az is lehet hogy általánosba nem tanítottak olyan jól mint ahogy kelett volna néhány tantárgyból. Én kémiából meg fizikából 5ös voltam ált.ba mert a tanár találomra írta be a jegyeinket és még a dolgozatainkat is helyettünk írta meg na ez akkor poén volt de középsuliba meg elvártak egy alap tudást ami nem volt meg ezért 9.be épphogy 2es lettem. Szóval ne izgulj mindenki ront.

2017. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az érettségire készülj fel, az sikerüljön jól. Meg légy tisztelettudó a tanárokkal, és akkor baj nem lehet!
2017. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!