Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok kitöltőket a...

Hol találok kitöltőket a kérdőívemhez? (Szakdolgozat)

Figyelt kérdés
Kutatást kell végeznem a szakdolgozatomhoz, és minél több kitöltésre lenne szükségem, azonban nemtudom hol találhatnék erre embereket. Nagyobb facebook csoportokban szűrik a posztokat és törölnék, ismerősöknek már szétküldtem, de még így is kevés. Ötletek? Online kérdőívről van szó.
2017. febr. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Én a facebook csoportokba belépnék és írnék az adminnak hogy engedje meg.


Mi a téma amúgy?

2017. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Kérd meg pl. a TO-t és az alumnit, hogy küldje el a diákoknak és az öregdiákoknak, és írd bele, hogy legyenek szívesek, ők is továbbítsák, ha tudnak olyan emberről, aki célcsoportba tartozhat.
2017. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Facebookon azért szerintem van csoport ahova beengedik, illetve minden évben indul a sulik gólyáinak facebook csoport, ezekbe esetleg beléphetnél, felsőbbévest is be szoktak rakni, ha fontos. Nálunk pl olyan is volt már, hogy az egyik tanár küldte szét az ő előadását felvett több száz hallgatónak egy diák kérdőívét, mert kicsit kicsúsztak az időből, és így elég sok kitöltést tudtak szerezni.

Esetleg különböző fórumok, ami kapcsolódik a témához, de már itt gyk-n is láttam kirakott kérdőívet és nem törölték.

2017. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kirakom akkor énis :D Megköszönöm annak, akik kitölti!


[link]

2017. febr. 17. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon huszonéves egyetemistákra szabtad. Felnőtt nőként, aki amúgy levelezőn tanul egyetemen, de teljes állásban, saját cégnél dolgozik, nem találtam az első oldalon ehhez megfelelő tanulás-munka formát. Azért kattintottam valamit, hogy a többi részt tudd értékelni :) Sok sikert a szakdolgozatodhoz!
2017. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aki munka mellett tanul, az teljes állású dolgozónak számít ebből a szempontból, ezt szánt szándékkal nem vettem külön, mert a kutatás szempontjából nem releváns.


Az önfoglalkoztatókat valamilyen formában tényleg bele kellett volna vennem, már mások is jelezték.

2017. febr. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!