Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Oktatas.hu-n megnéztem, hogy...

Oktatas.hu-n megnéztem, hogy mik az emelt szintű biosznak a témakörei 6 db nagy témakörre osztották fel és abban vannak kérdések ennek van konkrét megoldó kulcsa vagy kidolgozott anyagok valahol fent interneten?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a link! Tehát felszeretnék készülni emelt szintű biológia érettségire! Kivettem kettő könyvet a Dr. Fazekas György és Dr. Szerényi Gábor Biológia 1-2 kötete amiben ezekre megvan adva minden válasz a könyvet el is akarom olvasni viszont a kidolgozásuk nagyon sok időt elvenne és könnyebb lenne ha már készen meglennének az anyagok és csak tanulnom kellene őket! Vagy megoldó kulcs is szerepelne ezekhez a témakörökhöz!:) Előre is köszönöm a segítséget és az időt amit a kérdésem elolvasására is szánsz ami lehet tök felesleges volt.


2017. febr. 16. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még annyit ,hogy ugye a középszinthez van egy csomó más kérdés is! Azt az emelthez is kell tudni mert kérdezhetnek belőle vagy sem ? Erre a kérdésre legyen szíves olyan válaszolni aki tényleg ért hozzá vagy emelt szinten érettségizett belőle mert ez nagyon fontos nekem!
2017. febr. 16. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Etelének van kidolgozott érettségi követelménye. És persze, ami középszinten kérdés, kérdés emelten is, még szép.


(82 százalékos emeltem van, ha ettől hozzáértő leszek :D )

2017. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!