Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szabályos ez az oktató részérő...

Szabályos ez az oktató részéről? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Az oktató akinél most vagyok azt mondja hogy 15 kilométer a megengedett a 2 óra alatt..Azt mondta hogy országútra nem visz ki mert a városba kell megtanulni vezetni...Pénzről nem adott számlát pedig kértem...Azt mondta neki ez fel van írva a papírjára,szerinte 40 óra az előírt óraszám mert az 580 km-erhez...
2017. febr. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 15 km a limit, mert az alig lenne gyorsabb a gyaloglásnál. Számlát nem az oktatónak kell adnia, hanem az iskolának. Gondolom, nem az oktatónak fizetsz. Az országúti vezetés kötelező a tanfolyam során. Nem szeretik az oktatók, mert ott több üzemanyag fogy. Úgy tudom, a kötelezeő óraszám mellett elő van írva, hogy minimum hány kilométert kell vezetni. Ez állítólag olan magas szám, amit a kötelező óraszám alatt nem-igen lehet teljesíteni.
2017. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 15 km 2 óra alatt az ácsorgás, ez biztos nem igaz.

Az országúti vezetés követelmény (nekem 4 óra volt előírva anno, meg 2 óra éjszakai vezetés). Számlát az ad, akinek fizetsz (én csak az első 10 órát fizettem az iskolában, később az oktatónak, és számlát is tőle kaptam).


A szabálytalanságokat jelezd az iskolának és válts oktatót!

2017. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy 30 órát kifizettem az oktatónak és mindig kérdeztem hogy számlát ad-e,azt mondta hogy felirta magának a dolgokat..Én átjöttem másik suliból ezért volt regisztrációs díj..De miért csinálja ezt az oktató??

Neki nem az a célja hogy mindenki sikeresen levizsgázzon?

Az országúti vezetést szerintem ne is várjam mert közölte hogy nem visz ki.

2017. febr. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!