Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diák munkához mik a szükséges...

Diák munkához mik a szükséges papirok amik kellenek a jelentkezeshez?

Figyelt kérdés
Passziv feleven vagyok es emlitettek nekem egy ilyen passziv feleves papirt(gondolom az igazolja hogy passivon vagyok) nos en nem kaptam semmi ilyen csak neptunba alitottam át a statuszom.

2017. febr. 22. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogviszonyigazolási papírt kell kérni. Nem tudom más egyetemen hol kell, nálunk SZTE-n a modulo-ban lehet a HSZI fül alatt kérni ilyen
2017. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okes köszi :)
2017. febr. 22. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgatói jogviszonyigazolást kell kérned, ahogy az első is írja, ezt nem adják automatikusan. Be kell menned az illetékes helyre és kérned kell. Ez igazolja, hogy ebben a félévben az adott intézményben te hallgató vagy, de passzív féléved van. Ezzel tudsz diákmunkát vállalni (amennyiben még nem vagy 25 éves!).
2017. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!