Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt, aki ilyesmive...

Hogy hívják azt, aki ilyesmivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
A fenti kérdés kb olyan lehet, mint egy rossz találós kérdés, de remélem kapok választ. Hogy hívják azt a szakmát amiben az ember videoklipeket talál ki vagy akár meg is rendezi. Arra gondolok, amit pl youtubeon látni. Rengeteg ötletem támad, mikor zenét hallgatok és nagyon szívesen csinálnám, de nem tudom, hogy ennek mi a neve és mit kell hozzá tanulni/milyen főiskolát kell hozzá végezni? Remélem érthetően sikerült feltennem a kérdést valamennyire.
2017. febr. 22. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá semmilyen iskola. Kell egy videókamera és egy filmszerkesztő program. Készítesz néhány munkát, és elküldöd néhány menedzsernek. Ha látnak benned fantáziát, kapsz valami munkát.
2017. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most így a rendező és a média designer jutott eszembe, de szerintem elég sokan csinálhatnak ilyet, akár az is akinek nincs ilyesmi végzettsége, de képezte magát a témában és tehetséges. Mondjuk ebből megélni elég kevesen tudnak, maximum azok, akik világsztároknak dolgoznak, de abba a körbe elég esélytelen hogy bekerülsz. Beajánlással működnek ez a dolgok, meg ismeretség alapján. Például x előadó ismer téged és dolgozott veled, ő beajánl y előadónak és így tovább. Szóval erre én nem építenék hogy egész életedben ezt tudod csinálni, de a fentebbi szakmáknál van rá esély, hogy némelyik megbízás ez lesz.
2017. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!