Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kis éretségis tételek bent...

Balu14552991 kérdése:

A kis éretségis tételek bent lesznek majd a nagy éretségiben?

Figyelt kérdés
Mármint amit 11-dikbe veszünk azok a tételek 12-be is kelleni fognak?!Léci egész mondatokat írjatok hogy miért nem vagy miért igen köszi!
2017. febr. 22. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Van egy rossz hírem. Az érettségit központilag állítják össze, és nem csak a 11. osztályos tananyag lesz benne, hanem a 4 év összes anyaga.
2017. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem! DE! Nem ezt kérdeztem hogy melyik év tananyaga hanem azt hogy ezeket amiket veszünk 11-be mármint tételek azok bent lesznek-e az érettségibe?!
2017. febr. 22. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Elég érdekesen írsz és fogalmazol, de elmondom még egyszer, hogy minden tétel, amit a középiskolában vesztek, benne lehet az írásbeli érettségiben. Központilag fogják eldönteni, hogy az adott évben mit tesznek bele, de ezt nyilván nem fogják az előre orrotokra kötni. Hasonlóképpen a szóbeli is.


[link]


[link]

2017. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a tanárodtól függ, a középszintű érettségin ő állítja össze a szóbeli tételeket központilag meghatározott kritériumok alapján. Nálunk irodalomból 10 tételt tartott meg a kicsiből a nagy érettségire, nyelvtanból az összes kell.
2017. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!