Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom újratanulni a...

Hogyan tudom újratanulni a matekot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem valószínűleg nem szokványos. Azért szeretném újratanulni, mert elkezdtem belemélyedni a HTML és CSS világába és megismerkedtem a JavaScript-el. Az első kettő viszonylag könnyebb, de a JavaScriptnél már vannak gondok, bár mindenhol azt írják, hogy egyszerű megtanulni.


Matekból soha nem voltam zseni. Szüleim külön órákat fizettek nekem, de meg így is hármasra érettségiztem. Tény, hogy anno ellinkeskedtem a dolgokat. A célom az, hogy újratanulom az alapoktól, hogy ne legyen hiányosság, és a későbbiekben szeretnek levelezőn informatikát tanulni.


A kérdésem az lenne, hogy tudtok e olyan tanulási módszereket, könyveket, weboldalakat tutorialokat ajánlani, ami megkönnyítené a tanulási folyamatot.


31 éves vagyok, vegyétek figyelembe pls :)



2017. febr. 23. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, jó szívvel ajánlhatom a GeoGebra programmal készített feladat gyűjteményemet. Számítástechnika és matematika szempontból is nagyon hasznos lehet:

[link]

Ha konkrét kérésed van, írjál nyugodtan, szívesen válaszolok.

2017. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

khanacademy.com

matek.tv

Obádovics J. Gyula - Matematika (könyv)

2017. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!