Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti visszamentetek meglátogatni...

Ti visszamentetek meglátogatni az általánost? 15/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég sok volt osztálytársam ment meglátogatni a tanárokat. Én nem voltam egyikkel se olyan viszonyban, hogy ez elvárható lenne. Volt egy cigány tanárom akit nyíltan kritizáltam a fajtája miatt(megbántam) a másikat meg addig húztam amíg fel nem mondott. Sajnálom a történteket, de most elég gáz lenne ezek után eléjük állni ha egyáltalán még ott dolgoznak.
2017. febr. 24. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Az enyémek bezzeg sose mondtak fel ☹
2017. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem szerettem az általánost. Az új tanáraiddal legyél megértőbb és tiszteletteljesebb. :)
2017. febr. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Pedig én a tanáraim zömét szerettem, és rendszeresen megyek el még most is szinte épp a suli mellett - de max. akkor beszéltem velük pár szót, ha összefutottam velük véletlenül (általában valamilyen üzletben).

A gimiben van öregdiák találkozó minden évben, oda el szoktam menni (ha épp nem felejtem el), de sok olyan tanár meg nincs ép akkor ott, akit szerettem.

2017. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy visszamentek az osztálytársaim beszélni a régi tanárokkal. Nyilván jól esik nekik, ha visszamész, mesélsz kicsit arról, hogy mi történt veled, de ha nem érzed úgy, hogy neked okod lenne rá visszamenni, akkor ne menj vissza :D Én is utáltam a régi sulimat, örültem, hogy elmentem, szóval nem mentem vissza..
2017. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!