Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hogyan...

Mi a véleményetek a hogyan érjünk el 466pontot az érettségin című könyvről?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni? Írnak benne valami újat?
2017. febr. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Én most hallottam először erről a könyvről, de engem nem győzött meg. :D

Én is 2016-ban érettségiztem, akárcsak a szerző és pontosan 26 ponttal értem el többet nála. :D

(Bár én nem adtam ki könyvet az érettségin nyújtott teljesítményemről. :D )

Úgyhogy szerintem ha tanácsokat akarsz, akkor már érdemesebb valami kompetensebb személyt kérdezned, ráadásul ez rövidebb idő is mint végigolvasni egy könyvet, ahelyett ha pár érettségi feladatsort végigoldasz már az is nagyon jó.:)

Amúgy írhatsz,ha gondolod, meg hogy milyen szakra szeretnél menni.:)

2017. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm szépen a gyors választ
2017. febr. 26. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem csak 23 ponttal lett több, mint neki, de ugyanazon a véleményen vagyok, mont az 1. válaszoló, felesleges...Gyakorlás, tesztek, feladatsorok és menni fog! :)
2017. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint a felvételin, vagy az érettségin összesen? Bocsi, hogy belekérdezek, de ez nekem nem tiszta. :D De, hogy egy kicsit válaszoljak is, ha 466 pontot a felvételin ér el, akkor adott a válasz. :D
2017. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(mármint, hogy ha a felvételit hívja érettséginek, ne vedd meg)
2017. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

felvételin, az 500-ból

más kérdés hogy külön felvételi dolgozat nincs, hanem az érettségi eredményekből és ha nem duplázol akkor a 11-es és 12-es év végi jegyekből számítják a felvételi pontszámot :)

2017. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor ez azért is zseniális, mert kb szakspecifikus, hogy kinek miből lesznek a pontjai, és nagyon nem ugyanaz a "nehézségi fok" a 466 pont orvosira vagy pszichológiára például (ahol többféle módon kombinálhatsz). Persze mindenhogyan szép teljesítmény, de könyörgök, attól, hogy volt egy kitűnő bizonyítványa és lett egy tényleg szép érettségije, még nem biztos, hogy másokat hasznosan tud oktatni. Maga a kezdeményezés egyébként szép, csak azért nem világrengető siker az eredménye és nagyon sok faktor befolyásolja.

Mondjuk érettségivel is fura lenne, nekem kb 440 pontom van, ha összeadom őket, de az egyik emelt, és ezzel így elégedett is vagyok. :D

2017. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!