Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumba (Budapest, II. kerület)?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy pontosan hogy számítják a hozott pontokat, de nekem az 5., 6., 7., vége és 8. félév jegyek közül (amelyeket figyelembe vesznek) 5 négyesem van.

Plussz összesen 90 pontos írásbelit írtam.

Félek a szóbelitől és ha esetleg rosszabbul teljesítenék (mondjuk 50-ből 20), akkor felvesznek?

(Egyébként érdemes idejárni, nem túl sok a rajz és a vele kapcsolatos tananyag?)



2017. febr. 26. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos felvesznek
2017. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel még a Városmajoriba is lenne esélyed
2017. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos felveshnek... de most nem értem... rajz szakra jelentkeztél?
2017. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia! Nekem anno a 2. helyen volt megjelolve. En rajz szakra jelentkeztem. A felvetelim nekem csak 74 pontos volt de szinten negyes otoseim voltak. Es felvettek. Vegul nem oda mentem mivel az 1. megjelolt suliba is felvettek, szoval termeszetesen oda mentem:). Viszont nem igZan tudtam leszurni h a rajz szak erdekel e. En voltam ott nyiltnapon rajzoran. Nem szeretnek rosszakat mondani de ilyen szempontbol nekem nem tetszett. Kicsi tomott rajzterem volt. Egyebkent a szobelin pedig a sajat muveimrol kelett beszelnem es kerdeztek egy ket muvtoris cuccot.
2017. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsónak: pontosan olyasmire számítottam amit írtál, de tőlem nem kérdeztek csak annyit, hogy másoltam-e, ez az iskola a szívem vágya vagy sem, milyen tagozatot jelöltem még meg, hanyadik helyen áll az iskola a sorrendembe...

Semmi rajthoz kapcsolódót.

2017. márc. 1. 07:51
 6/9 anonim válasza:
Ez erdekes :/ na de most mar meg van a velemenyem. Egyebkent szerintem semmi kozuk h hanyadiknak jelolted meg. Egyebkent h sikerult? Vegul bejutottal ahova szerettel volna?
2017. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lemaradt h 4/6 voltam
2017. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a gimnázium volt nálam a legkevésbé esélyes arra (az 5-ből), hogy oda szeretnék menni. Csak érdekelt, hogy ez hogy történhetett. Amúgy végül az Apáczait választottam, mat.-fiz. tagozatot.(Teljesen más :))
2017. ápr. 22. 21:41
 9/9 anonim válasza:
Ahh oke:) remelem jol dontottel es szereted:)
2017. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!