Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos! A szegedi tudomány...

Fontos! A szegedi tudomány egyetem pszichológiai szakára hány ponttal lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Kerestem felvi.hu-n és a SZTE honlapján, de én csak jövőre kerülök érettségi és felvételi közelbe, ezért nem tudom annyira, ha valaki tudja az leírhatná, köszi?
2010. máj. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt majd akkor megtudod.

A pontszám határ minden évben más.

Sok mindentől függ, hogy abban az évben pont mennyi. Legfőképp a jelentkezők számától az érettségi eredményétől.

Ezt az adott év érettségijének kijavítása előtt lehetetlenség megmondani.

Nagy valószínűség szerint nem fog túl nagy mértékben eltérni az idei pontszámtól (+/- 5 pont), de bármi megeshet.

2010. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

(Első vagyok)

Mellesleg még az idei évre sincsenek. Elvégre még csak most zajlottak le az érettségik. Majd csak nyár közepe tájékán lesznek ponthatárok.

2010. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!