Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ìrásbeli érettségin pl...

Ìrásbeli érettségin pl irodalomból hány oldalt kell írni hogy elfogadják?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Minimum a 3 oldal ! Ebben a korbam illik egy temarol ennyit irni.
2017. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az oldal számít igazából, hanem hogy hány szó, de átlagos méretű kézírással az kb 3 oldal. Amúgy szerintem nem lesz teljesen érvénytelen az egész attól, hogy nem éri el a minimumot, csak levonnak valamennyit, de nem olyan nagy kunszt annyit írni, hidd el.
2017. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Azért ezt nem mondanám, hogy nem nagy kunszt annyit írni.. Kaphat az ember olyan témát amihez hozzászólni sem tud. Nekünk elég jó témánk volt, viszont nem vagyok egy nagy fogalmazó, úgyhogy nem írtam annyit amennyit kell, bár nem emlékszem már, hogy levontak-e pontot (bár az irodalomtanárbol kiindulva biztos, számára az volt az öröm, ha vonhatott..)
2017. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Igaz 2014ben érettségiztem de mindössze egy és negyed oldalt írtam. Nem kötöttek bele. Mondjuk viszonylag kis betűkkel írok.
2017. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!