Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma tettél fel a Kölcsey...

Ma tettél fel a Kölcsey gimibe (Bp. ) az ideiglenes rangsort. Én francia kéttannyelvűre szeretnék menni. Viszont a 160. vagyok a rangsorban (247-ből). Szerintetek van esélyem bejutni? Ki hányadik a rangsorban? (összesen 152 pontom van. )

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 21:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
Az én lányom az 58, és ő is 42 pontot kapott a szóbelire, míg az öt másik helyen, ahova ment maximum pontot. Több osztálytársa is felvételizett és mi sem értjük a pontozást. Egyébként többnyire mentőiskolának jelölték, csak egyikük akar tényleg idejönni. Sokan ki fognak esni az elejéről. Kb 6-8 gyerek.
2017. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Spang Petra válasza:

Én a francia kéttanon 116. vagyok.

200-ig elég valószínű a bejutás, nyugi, szerintem abszolút esélyes vagy rá, több ismerősöm is ki fog esni, sőt, lehet, hogy én is.

Nagyon szurkolok:)

2017. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves vagy,köszönöm! :-)
2017. márc. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Sziasztok, én is a Kölcseybe jelentkeztem, kéttanon 130. vagyok, angol-francián pedig 114. Ti tudtok róla vmit, a mai rangsor módosítás után kitesz a suli új rangsort? Félek, hogy sokan felvesznek új tagozatkódokat, és még hátrébb kerülök...
2017. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
én elsőnek a Szinyeit jelöltem be és oda valószínűleg felvesznek:D remélem titeket is felvesznek oda,ahova akartok mennii
2017. márc. 17. 18:31
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti kommentelőnek üzenem:nem változtak a sorrendek. Ettől én is tartottam. Drukkolok! :-)
2017. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Köszi Domi111 a választ, én is abban reménykedem, hogy

kéttanon a sorrend nem változhat, mert arra kellett magyar szóbeli is. Az angol-franciát elvileg felvehették utólag olyanok is akik olasz nyelvre jelentkeztek csak.. Kérdező neked is sok sikert

2017. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Felvettek? Sikerült???? Engem felvettek a francia-magyar kéttanra!!!! :-) Úgy hallottam,hogy sokkal több lesz a lány ebben az osztályban,mint a fiú. Ez valóban így van? Ha van köztetek olyan,aki odajár,kérem írjon!!!
2017. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!