Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Memória serkentő tablettákról...

Memória serkentő tablettákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a nyár, kezdődik az érettségi és van egy pár lecke amit nem tudok és kevés az időm. Erdélyben lakom és lehet, hogy ezek tabletták neve változó.

Csak az írjon aki használt ilyen szereket, köszönöm!


2017. márc. 7. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten memoria tablettát venni felesleges. Én azt javaslom, hogy vegyél egy jó multivitamint és vasat. Én dm-eset használom mindkettőből és tök jól működik az agyam.


Javaslom egyébként néha nem árt kikapcsolódni. Kis séta stb. Nem a memóriát kell serkenteni, mert az rendben van, hanem kicsit ramenni a fizikai aktivitásra.

2017. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koffein vagy Tirozin nevű aminosavat tudom ajánlani.A Tirozin elnyomja a Triptofán nevű aminosav hatását (amiből melatonin keletkezik, ami az alváshoz kell) így kevésbé leszel fáradt, és általánosan jobb közérzeted lesz.Nem csodaszer, de tud segíteni.
2017. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!