Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Zrínyi Ilona Matematikaverse...

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny régebbi feladatsorait honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés

Eddig egy honlapon megtaláltam, de onnan leszedték, és amit letöltöttem már nem találom.

Vagy ha valakinek megvan könyvben és szépen megkérem, el tudja nekem küldeni?



2017. márc. 9. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy nyolcadikos feladatokra lenne szükségem:)
2017. márc. 9. 15:32
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nincs fent a neten. Kilencedikes vagyok, hamradikos korom óta minden évben járok a versenyre, s még nem fedeztem fel, hogy bárhová is feltennék, a feladatokat.. De rendelhetők olyan könyvek, amelyekben össze van gyűjtve több feladatsor is. :)
2017. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én még a verseny előtt megtaláltam, ha jól emlékszem, az Egri Lenkey János Általános Iskola honlapján, de letöröltem azokat, amik nekem le voltak töltve, hogy ne foglalják a helyet... De most a döntőre készülve újra szükségem lenne rájuk
2017. márc. 18. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!