Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajzból miért van 40...

Földrajzból miért van 40 tétel, ha minden másból csak 20? Nem igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Magyarból is 20-20.

Igazságtalan? Akkor ne csinálj földrajz érettségit.

2017. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Amikor én érettségiztem(2011) a tanár maga állította össze középszinten a tételsort. Gondolom annyit rak bele amennyit gondol.


Ha felsőoktatásban akarsz tanulni, akkor számíts sokkal rosszabbra. Kollokviumi tárgyakkal lehet a legjobban megszívni. Van amelyikből 30 van másból 16 stb. Egyik volt orvosis csoporttársam meg mesélte, hogy volt olyan, hogy 300 tételt adtak ki(azt nem tudom, hogy összesen vagy egy tárgyból, de úgy vettem ki, hogy egyre vonatkozott)

2017. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy a 20 természetföldrajzi és 20 társadalomföldrajzi feladatot nézted 40 tételnek?

Ami igazságtalan és jogellenes, hogy te ismered a tételeket, ezek ugyanis titkosak, csak a kihúzáskor lenne szabad megismerni őket. Úgyhogy máris jogosulatlan előnyhöz jutottatok.

2017. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Töriből is csak 20 tétel van, de egyesek a tételek A és B részét külön számolják és máris 40 tételről beszélnek. :)
2017. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (egyetemen), eddig a max az 200 oldalnyi tömény jegyzet anyag, aminek minden része fontos volt.
2017. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biológiából is "40" van. 20-20 A-B. Az A tételsort pedig ki lehet váltani projektmunkával..
2017. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!