Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerűen kérni, hogy...

Lehet egyszerűen kérni, hogy a leánykori nevem szerepeljen a diplomán?

Figyelt kérdés
Szeptemberben férjhez megyek, de van még vissza egy év az egyetemből. Szeretném, ha a leánykori nevem lenne a diplomán. Ez egy teljesen egyszerű dolog, vagy macerás és jobb lenne ha egyetem után venném fel a nevét?
2017. márc. 16. 10:21
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Minden hivatalos iratot az aktuális hivatalos névre kell(ene) kiállítani. Miért jó az neked, ha a lánynevedre szól a diplomád?
2017. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az első diplomám is a leánykori nevemre szól, + soha nem lehet tudni mit hoz az élet.

Nekem a leendő gyerekek miatt fontos az új név, hogy az egész családnak ugyanaz legyen a vezetékneve. De a diplomám 30 év múlva is meg lesz, a férjem nem biztos (válás, halál, őrület, akármi. Persze válásban nem gondolkodok, ki gondolkodik olyanban esküvő előtt, de bármi más történhet),

Akkor diploma után változtassak nevet?

2017. márc. 16. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez fontos, akkor igen, diploma után változtass.
2017. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

"soha nem lehet tudni mit hoz az élet"


Akkor ez egy hamvában hol kapcsolat lesz.

2017. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*holt
2017. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szövegértés? :)
2017. márc. 20. 11:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a szüleim nélkül nem is lenne diplomám, szeretném ha annak a családomnak a vezetékneve lenne rajta, akiknek köszönhetem a diplomám, ne valaki másé


Amúgy cuki h a gyakorikérdéseken egy egyszerű infó kéréséből mindenki rögtön ki tudja elemezni mélységében más kapcsolatát XD

2017. márc. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!