Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Írásbelire vinni kell...

SOS! Írásbelire vinni kell azt a behívó szerűséget?

Figyelt kérdés
Amin rajta van az időpont meg azt hiszem h mit kell vinni, mivel én nem találom :((((((((((((((
2010. máj. 11. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A személyi igazolványodat vidd, más nem kell.


Én egyszer levizsgáztam úgy is, hogy a személyimet véletlenül itthon hagytam, és 1 órára volt tőlem a suli, de végöl az egyik tanár igazolta, hogy én vagyok én, és nem hazudok :))) szóval még abból sem volt gond.

2010. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha külsős vagy vinned kell, de ha oda jársz suliba tudni fogják, hogy ki vagy.
2010. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emelt szinten érettségizel? : )

Mert ha Igen, kapnod kellett egy Értesítőt az Oktatási Hivataltól, amiben az állt, hogy hol lesz az írásbeli, és a szóbeli vizsgád helyszíne, és időpontja.

Abban le van írva, hogy ezt a levelet, és a személyi igazolványod vinned kell. ! 18/L

Ui.: Küldtek nekem is, és eltűnt, de megtaláltam:D

SOK SIKERT ! ; )

2010. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, középszint, és már megtudtam h vinni kell!!!

Az van rajta h hol leszünk és hánykor meg h mit kell vinni és a lapot is vinni kell, szerencsére megtaláltam

2010. máj. 13. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!