Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kreditbüntetést...

Hogyan kell kreditbüntetést befizetni?

Figyelt kérdés
Mi a menete? Elmegyek a postára, befizetem, és a Neptunban ennek a jelét fogom is látni, aztán ráklikkelek a befizetés gombra? Előzör van rá példa, és nem szeretném elrontani.

2017. márc. 21. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Náluk (ÓE) a Neptun kiírja a fizetési kötelezettséget. Átutalom a pénzt a megadott bankszámlára, ők küldenek egy üzenetet, hogy megérkezett, utána pedig befizetem a Neptunon keresztül.
2017. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem?

Milyen hallgatói programot használtok? Neptun-ETR?


Ha ez Neptun, akkor a gyűjtőszámlára kell először utalnod, amikor az megérkezett, akkor belépsz a neptunodba, és a Pénzügyek fül alatt lesz egy olyan pont(nekem első), hogy Befizetés. Erre katt.


Lesz egy ilyen táblázat, ami nálad vélhetően akkor egy soros lesz:

Befizetendő kiírt tételek[Minden félév, Minden típus]


Itt kijelölöd a tételt jobb oldalt bepipálva egy négyzetet, és azalatt lesz egy befizetés gomb, arra katt, és elfogadod ha ki jön egy kérdés arról, hogy biztosan befizeted-e? - befizeted vele, és ennyi.


A Gyűjtőszámla egyenlegeden fogod látni, hogy az adott pénz mennyiség hiányzik, és így biztos a befizetés sikere.



Egy emailt fogsz kapni arról,hogy kiírták a tételt a kredit büntetésről, ha ezt megkaptad, és a pénz is átment a gyűjtőszámlára, akkor tudod csak befizetni.

2017. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. márc. 31. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!