Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj késik?

Bursa Hungarica ösztöndíj késik?

Figyelt kérdés

Részesülök Bursa Hungarica felsőoktatási támogatásban, ami intézményi és önkormányzati részből áll. Az intézményi részt átutalták, az önkormányzati részt azonban még nem. Ráadásul az önkormányzati rész még a Neptun-ba sem került be.

Járt valaki hasonlóképpen?



2017. márc. 29. 17:17
 1/7 Dorinaziaa válasza:

Szia.

Ugyan abban a cipőben vagyok mint te, már napok óta nézegetem a Neptunt és semmi nincs még ott pedig márciusra mondták hogy küldik a pénzt. Azt honnan tudod hogy az intézményi részt átulták neked?

2017. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a bursa oldalán (azon amin keresztül a pályázatot adtátok be), hogy hogy áll a folyósítás. Belépés után a beadott pályázatok menüpont, majd kipipáljátok a most aktuális pályázatot s rámentek lent a pénzügyek pontra. Utána felhoz egy ablakot, hogy hogy áll a pályázat. Én az előbb néztem meg és megdöbbenve láttam: hogy önkormányzati fedezethiány miatt nem folyósítható az önkormányzati ösztöndíj. Remélem ez valami átmeneti dolog vagy valami automata üzenet ami akkor van ha még nem küldtek semmit.... nézzétek meg kérlek ti is, hogy nektek mi van kiírva, mert eléggé kétségbe estem most..
2017. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálam azt írja, hogy nincsenek listázandó adatok. A Neptunban már kiírták az intézményi részt, de az önkormányzatiról még semmit nem tudok. :/
2017. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan be pipáltad a most aktuális ösztöndíj pályázatot? Mert csak abban az esetben tud adni róla adatokat
2017. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én kipipáltam de azt írja nincsenek listázandó adatok. Nekem az egyetemi részét a héten utalták, három havit.
2017. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is. Én holnap bemegyek érdeklődni az önkormányzathoz. Egyébként tavaly az önkormányzati rész az iskolának április 19-én lett átutalva.
2017. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is azt írja, hogy nincsenek listázandó adatok, de ugyan azon az oldalon ahol ezt írja ki fentebb van egy vékony szürke sáv, abban van nekem írva infó.
2017. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!