Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek milyen indokkal sikerült...

Kinek milyen indokkal sikerült a fellebezés? És hova lebeztetek fel?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek :( tudom h abba a suliba szeretnék menni ami az elsőhelyen van de valószínű nem vesznek fel... 16 embert vesznek fel és 71. vagyok...

2017. márc. 30. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, nyelvtanra megjegyzést tenni, de ez a "hova lebeztetek fel" egyszerűen borzalmas!!!

Nagyon sajnálom, de túl hátul vagy, így elég esélytelen.

Én emelt érettségin fellebbeztem, és kaptam is plusz pontokat vitatható javítás miatt - de sokat nem szabad az ilyenektől várni: szóval ha csak kicsivel csúszol le valamiről, akkor segíthet, de akkor sem mindig:S


Indokok lehetnek a fellebbezésnél:

- vitatható javítás

- a pontok téves összeadása (ezt mindig meg szokták adni)

- ha valami szabálytalanságot észleltél a vizsga lebonyolítása közben (de ezt meg rögtön a vizsga után jelezni kell, később nem szokták elfogadni)

ezeken kívül sokszor próbálnak a döntéshozók érzelmeire hatni, de objektív alap nélkül ez általában nem szokott bejönni:(

2017. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb ha messziről elkerülöd a Hunfalvyt!
2017. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó, miért? Egész jó suli, én is oda járok. Nem mondom, hogy a legjobb dolog a világon de minden reggel hálát adok a nagyfőnöknek, hogy inkább ide kell bemennem és nem valami legalja helyre.
2017. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos h nem oda fogok menni végül de engem is érdekel a második kommentelő válaszát mivel indokolná?
2017. máj. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!