Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Határvadász jelentkezők: az...

Határvadász jelentkezők: az orvosi vizsgálatokon veletek is olyan ellenszevesek voltak?

Figyelt kérdés

Több esetben is előfordult: pl szemészeti vizsga előtt a folyosón megkérdezte az egyik alkalmazott, hogy ön miért jött (a válaszom alkalmassági miatt), erre ő milyen (muszáj volt kimondanom hogy határvadásznak jelentkezem) akkor csak forgatta a szemét. A folyosón ült két öregember, az egyik egyből nekem esett, hogy mit keres maga itt, magának csak egy gumibot kell, máshoz úgysem ért, ha erre jelentkezik.

A másik vizsgálatnál ugyanúgy le lettem tolva, hogy mit képzelek én, a rendszert ilyenekkel terhelem le, azoktól foglalom el a drága és értékes időpontokat, akiknek valóban problémájuk van. És különben is nincs szükség a szolgálatomra.

T

Látom, egyes embereknek ez nagyon fájó, sajnos a céljukat nem érik el ezzel, csak még jobban megerősíti bennem azt, hogy jól döntöttem.


2017. ápr. 1. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És annyira a lelkedre vetted ezt, hogy végigmentél a vizsgálatokon, hazáig gyúrtad magadban, leültél és kiírtad ide ezt? Nem vagy túl érzékeny??? Ez egy sima, teljesen átlagos SZTK-s hozzáállás akámilyen téren. Nem látok benne semmi meglepőt.
2017. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj nem. Nem vettem magamra. És abban is igazad van, hogy egy átlagos sztk hozzáállásról van szó. Csak azon lepődtem meg, hogy amikor azt mondom hogy határvadász, mindenki felkapja a fejét, azonban eddig még csak negatívumokat dörzsöltek az orom alá. De nem baj.

A kérdésem arra irányult, hogy vajon ez országos jelenség, vagy csak nekem van ekkora mázlim..

2017. ápr. 1. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Majd te is rájössz, hogy nincs szükség a szolgálatodra, csak idő kérdése. Egy határ melletti lakó, akinek sok határvadász ismerőse van.
2017. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Sosem értettem azt a gondolkozást, hogy ha valaki nem ért egyet azzal, amit választottam, akkor jól döntöttem, de ha neked jó, akkor tulképp mindegy is. Az SZTK-ban ilyen az általános hozzáállás, sok a feszült ember, sok a plusz munka, de nekik is és neked is túl kell élned.
2017. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

Akkor szépen, sorjában:


1. Az SZTK az ilyen. Mégis milyennek kéne lennie egy állami egészségügynek, amelyet 10 millió ember használ, de csak 3 millió fizet érte (abból a fele minimálbér után...)

Ennyi pénzért ez van. Örülj, hogy van! Ha nem tetszik, el lehet menni magánorvoshoz.


2. A két öreget tiszteletre és alázatra intettem volna. Ingyenes utazás, ingyenes egészségügy, havi apanázs, Böske utalvány. Ingyen, dehogy ingyen, én fizetem azt meg, hogy a rosseb vigye el!


3. Hogy a munkádra szükség van-e? Hát ki a francot érdekel? Megkapod érte a lóvédat, a többi le van tojva. Aki azt mondja, hogy nincs rád szükség, annak röhögj a képébe, mert a semmi munkáért jó pénzt kapsz. Ez a döfi, koma.

2017. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a bajuk hogy dolgozni kell nyugi :D
2017. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!