Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomát csak bőrfedéllel...

Diplomát csak bőrfedéllel lehet köttetni?

Figyelt kérdés

Semmiképpen sem szeretném, ha bőrből lenne, de minden fénymásolóban azt látom, hogy az írják.. :/

Előre is köszönöm!


2017. ápr. 4. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Meg olvastam olyat is, hogy ezt a bőr anyagot nekünk kell vinni? Bocsi, lehet ez hülyeség, de mintha valahol láttam volna ilyet.

Előre is köszi!

2017. ápr. 4. 15:42
 2/8 A kérdező kommentje:
vagy lehet, hogy ez nem is igazi bőr, nem tudom...
2017. ápr. 4. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Diplomát akarsz köttetni vagy szakdolgozatot? :) Nem mindegy...


Amúgy miből szeretnéd a keményfedeles borítást akkor?

2017. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a diplomámat már szépen kötve kaptam. Nekem mondjuk nem tetszik, ilyen élénk kék szőrszerű cucc, talán bársony, de ott az volt a módi.
2017. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, diplomamunkát akartam írni.. :)

Néztem még pár fénymásolót most, és ott már úgy írják, hogy műbőrkötés. Szerintem, abból szokott lenni általában a legtöbb, vagy nem tudom..

Köszönöm a második válaszolónak is, igen, bársonyt is néztem, legrosszabb esetben, olyanból szeretném, feketében.

2017. ápr. 4. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Le van írva a formai követelményeknél, milyen kötésben kell nekik, ha bőrkötést akarnak, attól még csinálhatsz magadnak saját példányt, ami nem olyan. Amúgy nem fogod nagyon nézegetni utólag, mert jó esetben pár év szakmai tapasztalat után már meglehetősen silány munkának fogod találni.
2017. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
És a tanszéken mit mondanak? Csak mert nekünk semmit nem kellett beköttetni, csak összefűzetni és fehér kemény fedőlap kellett a hátuljára, az elejére meg átlátszó kemény fólia. Tanszéki előírás volt.
2017. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt a fekete hagyományos kötést írják az útmutatóban, azért nem írom, hogy bőrkötés-bár, lehet, hogy így fogalmaztak- mert nem vagyok benne most már biztos, hogy ezek általában valóban bőrből vannak, de végül is, találtam olyan fénymásolót is, ahol már úgy írja, hogy műbőr, szóval, ha olyat csináltatok, abba már csak nem kötnek bele, remélem.

Egyébként, engem sem érdekel különösebben, hogy fog kinézni, nem akarom nézegetni, csak azt nem szeretném, ha igazi bőrből lenne.

2017. ápr. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!