Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bíztassatok! 0 tanulással...

Bíztassatok! 0 tanulással meglehet kettes a holnapi földrajz érettségi?

Figyelt kérdés
Általában nem vagyok ilyen link, minden érettségim 90% felett lesz. Januártól folyamatosan tanultam a kötelező tantárgyakat, de bele fáradtam. A földrajzra már nem jutott az erőmből.
2010. máj. 12. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én is holnap írom,IQ-ból 3asra meg lehet írni
2010. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem érettségi előtt mindig azt mondták a tanáraim, hogy a 2est nagyon könnyű összehozni, az 5öst viszont nagyon könnyű elbukni! Szóval szerintem sikerül, ha órákon figyeltél!
2010. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én írásbelire semmit sem tanultam, mégis 82pont lett. Igaz, én 2008 májusában írtam, amikor szerintem nagyon könnyű feladatok voltak. A tavalyit tuti nem lett volna ilyen jó. Amúgy simán meglehet a kettes, emiatt ne izgulj. Térképet használj, mert olyanokat ki lehet nézni belőle amiről nem is álmodnál:D
2010. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azelőtt tanultál csak most nincs hozzá erőd vagy bármi, akkor természetesen sikerülhet.

Ha viszont négy évig (vagy 3) letojtad akkor nem sok esélyed van.

2010. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj tuti sikerülni fog a 20 pont nem sok,simán meglesz!
2010. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem meglesz.
2010. máj. 12. 21:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ezt össze tippleltem négyesre :D Nem tudom hogy csináltam, atlaszt sem használtam, szerencsém volt :D
2010. máj. 14. 19:51
 8/9 anonim válasza:
Grat:) Mondtuk mi:P
2010. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huh, már 2 éve megcsináltad...én most vagyok ebbe a cipőbe...:) Csak nekem nem holnapra kell..:)

Bár levelezős vagyok és holnap van év végi vizsgám, ott 2010 és 2011 május, októberből állít össze valami fincsiséget. Megcsináltam azokat neten, de józan paraszt ésszel meg lehetett csinálni őket 20%-ra minimum...de annál sokkal jobbra is, remélem idén is könnyű lesz..

2012. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!