Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Május 27-ei nyelvvizsga még...

Május 27-ei nyelvvizsga még beleszámít a felvételibe?

Figyelt kérdés

Szeretnék +28 pontot szerezni felvételihez. Május 27-én lenne a nyelvvizsga és elvileg július 4-étől lehet átvenni a bizonyítványt.

Ez még beleesik szerintetek? Hol tudnám megnézni?



2017. ápr. 10. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a felvit, vagy a nyelvvizsga-központot.
2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Július 12-ig lehet dokumentumokat pótolni, szóval beleszámít. De ha így folytatod nem lesz hosszúéletű az utad, mert ezek szerint nem olvastad el a tájékoztatót a felvin.
2017. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# Tudod kinek van ideje olvasgatni


1# köszi írok nekik :)

2017. ápr. 10. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

"Tudod kinek van ideje olvasgatni"


-Anonim Péter, bukott egyetemista

2017. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%
#4 Az előbb kaptam egy privát üzenetet egy másik hozzászólásomra hogy "az év kommentje", de most átadom neked a díjat. :D
2017. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Milyen szakra jelentkeztél?
2017. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig tanulj meg olvasgatni, mert egyetemen senki nem fog semmit alád rakni. Nem lesz ott az osztályfőnök, aki szól a határidőkről. Ha magadnak nem intézed, más nem fogja helyetted. Ezt nem piszkálódásképp mondom, hanem jótanácsként. Sikeres felvételit kívánok!
2017. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tömören röviden egyetemre már jártam, ott hagytam mert nem volt pénzem, most már dolgozom és sok pénzem van de azért estin elvégezném. Mivel értelmes ember bebiztosítja magát ezért 400+ pont alatt nem akarok újra felvizni. Nappal dolgozom, van nőm, mellette sok mooc-ot végzek végzek. Igen, nincs időm olvasgatni. Sokkal gyorsabb feltenni ide a kérdést, hogy más utána olvasson és nekem csak gyorsan meg kelljen tennem és nem ilyenekre pazarolnom az időm. Az idő pénz :) És köszi a sok sikert! Remélem meglesz, végül hamarabbi vizsgára megyek.
2017. ápr. 11. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Csak egyet sajnálok: azt, hogy a nagyképűséget nem lehet a Gyakorin pontozni...
2017. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Tehát te csak felteszed itt a kérdést amit amúgy magadnak is meg tudnál keresni ha nem lennél lusta, hátradőlsz és majd a sok csicska elolvassa helyetted amit neked kéne és leírják neked ide szépen engedelmesen, merthogy erre neked nincs időd, mert "az idő pénz"? :D De nagy jampi vagy... :DD Nem kívánok rosszat senkinek, de jót tenne az arcodnak ha nem sikerülne a nyelvvizsga, egy kicsit lehet visszatérnél a Földre. :D Sok szerencsét a vizsgához amúgy! :D
2017. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!