Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet két nyelvből vinni...

Lehet két nyelvből vinni pontot a felvételire?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy pl. kötelező az emelt angol vagy német érettségi, és mellette még fel van sorolva, hogy kell közép vagy emelt szinten magyarból, töriből vagy egy másik idegen nyelvből érettségi, akkor ha mondjuk nekem ezek körül az olasz lesz a legjobb, vihetem annak a pontjait az angol mellé? Csak azért vagyok összezavarodva, mert ismerősöm azt mondta, nem lehet két nyelvből vinni, viszont ugye fel van sorolva. A magyar meg a töri meg ugye alapból lesz mindenkinek.

2017. ápr. 12. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az angolt mindenképp beleveszik, a másik nyelvet csak abban az esetben, hogyha kategórikusan fel van sorolva, tehát ha nincs ott, akkor nem számoltatható be.
2017. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!