Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én a Diákhitellel kapcsolatban...

Én a Diákhitellel kapcsolatban, azon belül a megbízásról szeretnék kérdezni. Ha most fogom kezdeni a fősulit akkor is igénybe vehetem ezt a szolgáltatást? És van arra lehetőség hogy én csak a tandíj összegét (megbizással) vegyem fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz pontosan megbízás alatt, de ha költségtérítéses képzésre fogsz járni, akkor természetesen vehetsz fel Diákhitelt és intézheted arról a tandíjadat. Nem számít, hogy most kezded-e az iskolát vagy már jártál oda.De végülis akkor is felveheted ha államilag finanszírozotton vagy, és költheted, amire akarod, a lényeg csak az igazolt hallgatói jogviszony megléte.


Összeget tekintve meg annyit veszel fel, amennyit akarsz, persze a megadott határokon belül.


De nézd meg a diakhitel.hu oldalán. Ott fönn van minden infó, vagy kérdezd meg a sulit, ahova járni fogsz. De szerintem erre vagy kiváncsi:


[link]

2010. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!