Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lesz ingyenes az...

Mikortól lesz ingyenes az első középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2018-tól vagy már 2017 szeptember elsejétől?

2017. ápr. 14. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ez még csak terv/ígéret szintjén van, úgy idén nem valószínű, hogy megvalósul. Ami most is ingyenes, az a tanuló jogviszony alatt letett emelt szintű érettségi, mely 60%-től középfokú nyelvvizsgával egyenértékű.
2017. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit jelent hogy "ingyenes az első középfokú nyelvvizsga?"

Ezt akkor most hogy kell érteni?

Ez így ebbe a formába kissé homályos úgymond "megfoghatatlan" a számomra.

Kifejtené ezt valaki kicsit konkrétabban?

Tehát az első sikertelen irásbeli vagy szóbeli(esetleg mindkettő) vizsga esetén a következő próbálkozásom az már nem ingyenes hanem önköltséges?

Vagy úgy kell ezt értelmezni az első középfokú(nyelvoktatás+) nyelvizsga MINDADDIG INGYENES amíg meg nem szerzem az első sikeres nyelvvizsgabizonyitványt.

Vagyis az első középfokú nyelvizsga bizonyitvány megszerzéséig ingyenes a nyelviképzés + a nyelv vizsga

függetlenül attól hányszor bukok meg szóbelin vagy az irásbelin esetleg mindkettőn?



megszerzésééig hogy amig le nem rakom az irásbeli és a szóbeli vizsgát addig ingyens az első függetlenül attól hányadszori nekifurásra sikerül vagyis hányszor bukok meg?

2017. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hali, engem az érdekelne, hogy ha korábbi években már csináltam két középfokot, most (azaz '18-ban) viszont csinálnék egy felsőt valamiből, akkor ebben az esetben azt is térítik, függetlenül attól, hogy már van másik (b2-es) nyelvvizsgám?
2017. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom.
2017. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!