Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnazista vagyok, belóghatok...

Gimnazista vagyok, belóghatok egyetemekre előadásokra?

Figyelt kérdés
Tudom mivel szeretnék tovább tanulni, és érdekelnek nagyon az ilyen egyetemi előadások. Viszont még csak középiskolás vagyok, és az szeretne érdekelni, hogy muszáj egyetemistának lennem ahhoz hogy elmenjek egy ilyen "rendezvényre"?
2017. ápr. 15. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő, van, ahová simán be tudsz sétálni, és a kutya meg nem kérdezi, mit keresel ott, máshol beléptető rendszer van.
2017. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen egyetem és hogy milyen előadás.

Vannak előadások, ahol nagyon sokan vannak (50+) és vannak olyanok, ahol csak 10-en ülnek. Pl. én németre járok és jó pár csoporttársunk feladta így csak 13-an ülünk az előadásokon, ennyien vagyunk összesen. Ide azért nehéz lenne belopakodni egy idegennek :D

2017. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!