Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na valakinek valami ötlet?

Na valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár nap és kis vizsga én meg persze tök rosszul osztottam be az időm és sok sok angol magolni való tétel maradt még meg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :(

Ajj valaki nem tudna valami jó tippet ötletet adni, hogy magoljak be sok mindent rövid idő alatt ???!!!!

kérlek segítsetek, tudom, hogy hibás vagyok, mert utolsó pillanatra hagyok mindent.

Előre is köszi .

14L



2017. ápr. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
leülsz és tanulsz. ne magolj, építsd fel fejben Logikailag.
2017. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ha olyan lenne akkor normálisan megtanulnám de ez olyan hogy egy adott dologról kell folyamatosan percekig beszélni.

a szöveg már megvan csak meg kéne tanulni szép egybefüggő szövegként

2017. ápr. 18. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:
ez pont olyan szöveg amit nem bemagolnod kell, hanem felépíteni fejben. nem kell 100%ig ragaszkodni a szöveghez. ha magolsz és valahol elakadsz, meg leszel lőve. nyelvi tételeket sosem szabad magolni
2017. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát oké köszönöm...:(
2017. ápr. 18. 15:37
 5/6 A kérdező kommentje:
végül 5-ös lett a vizsgám :)
2017. ápr. 21. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
gratula :) de nyelvet tényleg ne magolj, ha a későbbiekben szeretnéd tudni használni :) építsd fel a gondolatmenetet :)
2017. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!