Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy felvesznek?

Lehetséges hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
6.osztályos gimnáziumba jelentkeztem mindkét szakot megjelöltem mind a kettőn 78. lettem a 150-ből.60 embert vesznek fel (30-30 mindkét szakra)(viszont tavaly is igy volt és ehelyett 70 embert vettek fel) Lehet még esélyem?Reménykedhetek abban hogy fölvesznek?Ennél már csak előrébb tudok menni?Vagy hogy kerülnek hátrébb az emberek mi számít még?

2017. ápr. 21. 16:58
 1/1 pipi22 válasza:
Akkor kerülhetsz előrébb, ha mások visszamondják, esetleg máshova jelentkeznek. Szerintem van esélyed, ha 18 ember áll előtted. (bár nyolcadikba ilyenkor több az esély). Ha nem sikerül, a legtöbb iskolába fel lehet lebbezni.
2017. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!