Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van megnevezése az alábbi...

Van megnevezése az alábbi munkakörnek, illetve mit kell hozzá elvégezni?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik egy cégnél például ügyet intéznek, úgy, hogy anyagokat, dokumentumokat visznek autóval egyik helyről a másikra, beszereznek dolgokat, de emellett a cégnél dolgoznak.

2017. ápr. 26. 16:55
 1/4 anonim válasza:
41%
Csicska?
2017. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megjött az első okos ember is ^^
2017. ápr. 26. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi vagy értékesítési asszisztens. Nem árt egy kereskedelmi végzettség, de olyat is hallottam már, hogy valaki simán egy érettségivel tölt be egy ilyen munkakört. Számítógép felhasználó szintű ismerete. Betanítják, megmutatnak neki ezt azt, nem egy ördöngösség.
2017. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 általánossal kézbesítő is akár (nem a postásra gondolok), nagy vállalatnál, cégnél, hány de hány ilyennel találkoztam én már.
2017. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!