Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire lehet bevinni...

Érettségire lehet bevinni füldugót?

Figyelt kérdés
Természetesen semmi csalást nem előkészítve vagy megvalósítva szimplán csak egy pár hagyományos füldugóról lenne szó , valaki tud oldalt vagy idézést küldeni erre vonatkozóan a szabályzatból ? köszönöm előre is.

2017. ápr. 27. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Csak kíváncsiságból. Miért kell füldugó neked?

Írásbelinél csendben kell dolgoznod, a szóbelinél meg csak jegyzetet írsz, és utána beszélned kell..Ott amúgy sem árt ha fél füllel hallgatod az előtted lévő vizsgázót, mert sok dolgot mondhat ami neked is jól jöhet.

Szerintem nincs sehol szabályzatban vagy írásban rögzítve a füldugó, de lehet a tanár kiveteti a füledből.

Vagy bemész a terembe úgy, hogy már a füledben van, ki tudja, hátha nem is veszik észre.

2017. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért van rá szükségem mert előre tudom hogy a többség ott fog nekiállni kibontani mindent amit hozott kohogni orrot fújni zörögni le esik ez az , és Szerintem ha mindenki végig gondolja magában hogy teljes csendben vagy ezek a hanghatások mellet tud jobb eredményt elérni akkor csodálom hogy a tanárok nem Ajánlják hogy használjunk.
2017. ápr. 28. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is idegbajt kapok ezektől, utolsó vizsgán amin voltam, 3 órás volt, első órában 5 percente jöttek a hülyébbnél hülyébb kérdések, mindenki zörrögtetett, aztán mikor lejárt az idő fele, akkor kezdték befelyezni a dolgozatot, s a vizsga végéig az ment hogy hangos köszönés, kabát recsegtetés, tanárral beszélni aki megkérdi hogy na hogy ment stb....



S arról ne is beszéljek hogy a két felügyelő tanár volt a legnagyobb zajforrás mind ezek mellett.


s engem ezek feszt kibillentenek a koncentrálásból.

2017. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lehet bevinni.

Ha ételt és italt is lehet, akkor ez már a legkevesebb.

De a legegyszerűbb, ha megkérdezed még a jövő héten a felügyelő tanárt vagy az igazgatót.


Bármelyik munkavédelmi boltban vagy barkácsáruházban lehet kapni. Nem drága dolog.


[link]



Egyébként a póker és darts játékosok is használnak füldugót. Nem hülyeség.

2017. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!