Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 óra igazolatlan után...

10 óra igazolatlan után pontosan mi történik?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy mivel ma elaludtam és lekéstem a buszt a 8óra igazolatlanom mellé lett még 2. Szóval így kigyűlt a 10 igazolatlan óra. 16 éves vagyok, gimnáziumban tanulok. Természetesen mostmár tényleg odafigyelek arra, hogy biztos ne késsek el vagy aludjak el. Milyen következményekre számíthatok? Elég sok mindent olvasgattam de sok 2010 körüli ezzel kapcsolatosat így nem tudom, hogy jelenleg 2017-ben ez milyen következményekkel jár. Köszi a választ előre is. Remélem valaki tud segíteni.

2017. máj. 2. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a házirendben van szabályozva, mivel elmúltál 16 éves. Nálunk 10 óránál igazgatói intő, 30-nál fegyelmi, de iskolánként változik.
2017. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a házirendet de az én iskolám nem tért ki arra, hogy hány igazolatlan milyen következményt von maga után szóval teljesen tanácstalan vagyok. :(
2017. máj. 2. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
50 óra után van a családi pótlék megvonás, ha jól tudom, más szabályozás szerintem nincsen, a többit helyileg szokták meghatározni.
2017. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!