Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan alsós (fiús)...

Létezik olyan alsós (fiús) iskolatáska, amin nincs mindenféle minta, rajzfilm figura és egyéb, hanem mondjuk egyszínű, vagy anyagában szolidan mintás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk sem verdát, sem minyont, sem versenyautót, sem focilabdát, sem semmit, de csak ilyesmit láttam...

#iskolatáska #alsós táska #elsős iskolatáska #iskolafelszerelés
2017. máj. 5. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezeken kívül van számtalan ergonomikus hátizsák (Budmil, Heavy Tools, Nike stb.), egyszínű/szolid mintás. Ha nem túl alacsony a kissrác, azok is tökéletesen megfelelnek, nem muszáj hagyományos iskolatáskát venni.

2017. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a rendes hátizsákot javaslom, amik nem doboz alakuak. Ha nem akarsz mintásat, akkor szerintem jó lesz az amit minden nagyobb diák is használ. Sport boltokat lehetőleg kerüld, meg ne vegyél véletlen laptop táskát, ami rendes táskának van álcázva.
2017. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!