Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai erettsegin figyelmetlens...

A mai erettsegin figyelmetlenseg miatt egy hatalmasat hibaztam, ezert hany pont levonas jar?

Figyelt kérdés
Osszehasonlito elemzest irtam es voltam akkora marha, hogy en forradalmat irtam le tortenelmi hatternek, mikor ugye a 2. vhut kellett volna.. bele irtam a targyalasba is... figyelmetlen voltam es csak azt vettem eszre hogy radnoti versenel 44 volt.. mennyi levonas jar?
2017. máj. 8. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
es ugye a hazaszeretetet is ezzel tamasztottam ala, hogy szeretik az orszagot es ezert allamforma valtast akartak elerni
2017. máj. 8. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha erre támasztottad a hazaszeretet, akkor valószínűleg ott teljes pontlevonás jár. Kb -2 pont.
2017. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, öcsém meg olyan helyre írta a holoizét, ahova nem kellett volna (talán Kosztolányit magyarázta, de ő valamiért Radnótira aszociált). :D
2017. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezd meg a javitokulcsot vagy a javitasi utmutatot. Ott benne szokott lenni egeszen pontosan. Viszont itt szerintem lehet hogy az egesz nulla pont lesz, mert konkretan az elemzes alapja ertelmetlen targyi tevedes. Ennyi erovel azt is irhattad volna, hogy 1066-ban, amikor az orkok tamadtak ez inspiralta Radnotit. Az is pont ugyanilyen nem letezo dologrol szolt volna. De mondom keress utmutatot, abbol ki lehet bogaraszni, meg ugye te emlekszel az irasod pontos tartalmara.
2017. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem történelem érettségi, itt nem nullázhatják emiatt az egészet. Én 3 pont levonására tippelnék a súlyos tárgyi tévedés miatt, meg még hozzájöhet 1-2 az ebből következő hibás következtetésnek is. Viszont ne ijedj meg! A saját magyartanárod fogja javítani, nem hinném, hogy nagyon lehúzná a saját diákja fogalmazását. :) Ja, és ez amúgy is csak egy szempont volt a verselemzésben, hogy mi a történelmi háttér. Pl. a fentről letekintő nézőpont az ettől teljesen független dolog, arra biztosan kapsz tartalmi pontot, ha jót írtál.
2017. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!