Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin kegyelmesen pontozn...

Érettségin kegyelmesen pontoznak a tanárok?

Figyelt kérdés

Matektól parázok, mert nem tudom pontosan hány pontom lett. Ha 25-ből mondjuk lett 20,vagy 21 (csak példa) akkor azt a 4-5 pontot összeügyeskedi nekem a tanár, vagy megbuktat? :S

Mert mikor gyakorlót írtunk semmilyen megoldást nem fogadott el, csak azt ami a megoldókulcsban szerepel (mert van olyan feladat amit többféleképp is meglehet csinálni)



2017. máj. 9. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Mást nem fogadhat el csak ami a megoldókulcsban szerepel én úgy tudom.
2017. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
El kell fogadnia más módszer alapján jött jó eredményt is. Általában normálisan pontoznak, sőt néha még plusz pontokat is adnak (én 2 éve matekra például +2 pontot kaptam, pedig nem járt volna).
2017. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor a tanárok azért érzik, hogy nem játék a dolog. :) Szerintem megadná.
2017. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 pontot szoktak max. 4-5 pontot mar nagyon feltuno, ha "csalnak" es eszreveszi szobeli elott a vizsgaelnok es abbol baj lesz...
2017. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fú hát az a bajom, hogy nem emlékszek 1-2 feladat eredményére. 1 hónap imádkozás vár rám.
2017. máj. 9. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell nagyon félned. Bár én nem most érettségiztem de már megnéztem a feladatokat. A 25%-ot idén is könnyű elérni, csak a ft-ből kiírt képletekre és ezekbe történő behelyettesítéssel már meg van a kettes és itt még tényleges "matekozás" nem is történt.

Meg lesz az, nyugi.

2017. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled kérdező! :( 18/l
2017. máj. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok, hogy meglegyen neked is.
2017. máj. 10. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha a végeredmény jó, és világosan, érthetően le van írva a gondolatmeneted amivel megoldottad, akkor maximális pontot kapsz a feladatra, hiába van másféleképpen megoldva a megoldókulcsban.
2017. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!