Vonószenekar kérdése:

Angol érettségi?

Figyelt kérdés

Milyen nehézségi fokra gondoltok a középszintű angol érettségin?

Nehezebb lesz mint tavaly?


2017. máj. 9. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kb ugyan olyan lesz. Lehet hogy egy kicsit könnyebb vagy egy kicsit nehezebb, de hatalmas változás biztos nem lesz.
2017. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nehezebb lesz, mert tavaly még A2-es szintű feladatok is voltak benne, idéntől meg minden feladat B1-es szintű. De ha még ezzel sem vagy tisztában, akkor eddig mire készültél? Mert az angol középszintre biztos nem...
2017. máj. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Emelt kémiára és biológiára elsősorban.

Van középfokú angol nyelvvizsgám, gondoltam 90 százalékra elég lesz a tudásom.

2017. máj. 10. 07:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a nyelvvizsga teszi a tudást, bár nem kéelkedek senki angoljában, de a közép az ilyen alapvető A1, meg B1. Attól nem nehezebb. Óvódás szint, ha van egy igen jó B2-es tudásod.
2017. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, hogy mennyire erős a B2 tudásom, bízom benne, hogy elég lesz.

Majd holnap kiderül, reménykedem.

Az időmet inkább az emelt vizsgákra való felkészülésekre fordítottam.

2017. máj. 10. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:

"a közép az ilyen alapvető A1, meg B1"


Miről beszélsz????????

2017. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az időmet inkább az emelt vizsgákra való felkészülésekre fordítottam."


Szerintem egy csomóan. Közben meg megy a sírás, hogy az iskolában nem lehet megtanulni angolul. Dehogynem.

2017. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy nem lehet megtanulni az angolt az iskolában.

Angol tagozatos voltam általánosban, kb. most 12. osztályban annyit tudok, mint mikor elvégeztem az általánost.

Kiváló volt a tanárom.

2017. máj. 10. 17:52
 9/12 anonim válasza:

Hát kedves utolsó előtti válaszoló!

Az iskolában nem lehet megtanulni angolul...az alapokat megtanítják, de ennyi.. én imádom az angolt, már 10 éve tanulm, de csak idén sikerült nyelvvizsgáznom. Azt is úgy, hogy a nyelvizsga elotti 2 honapban mindent angolul neztem, könyvet olvastam stb.. és igy a két hónap alatt​, többet fejlődött az angolom, mint az elmúlt 4 évben a középiskolában! Biztos vannak kivételek, de a legtöbb iskolában, nem tudnak angolt tanítani, az egész rendszer rossz... Szóval ha megakarsz tanulni angolul, nézz filmet, olvass.. stb. Mert azzal h heti x alkalommal vegighallgatsz x angolórát, azzal kb semmire se mész!

Én is most erettségizek, sok sikert!

2017. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a nyelvizsga elotti 2 honapban mindent angolul neztem, könyvet olvastam stb.. és igy a két hónap alatt​, többet fejlődött az angolom, mint az elmúlt 4 évben a középiskolában! Biztos vannak kivételek, de a legtöbb iskolában, nem tudnak angolt tanítani, az egész rendszer rossz..."


Persze, biztos az van, hogy a kevés kivétel mellett a legtöbb iskola szigorúan megtiltja a diákjainak, hogy angolul nézzenek filmeket meg angolul olvassanak könyveket! :DDDDD

2017. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!